Teknoloji

Silent Hill 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Uzun süredir söylentileri dolaşan yeniden yapım Silent Hill 2, Ekim 2022’deki sunum sırasında duyuruldu. Ancak o günden bu yana yeni bir şey göremedik. Ancak yeni State of Play yayınıyla bu durum değişti. Silent Hill 2’nin ilk oynanış fragmanı Konami ve Bloober Team tarafından yayınlandı.


İlginizi Çekebilir:  Ücretsiz Silent Hill: Kısa Mesaj Bugün Yayınlanacak


Elbette yeni Silent Hill 2 oyunu da birçok oyuncu tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Duyurusunun üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen çeşitli açıklamalar dışında bir ekran görüntüsü veya yeni bir fragman izleme şerefine erişemedik. Ancak yeni State of Play yayını bu hasrete son veren yayın oldu. İlk Silent Hill 2 oynanış fragmanıyla karşımıza çıkan Konami ve Bloober Team, oynanış mekanikleri hakkında fikir edinebileceğimiz bir sunum gerçekleştirdi.

Modernize edilmiş oynanışta artık ana karakterimiz James Sunderland’i üçüncü şahıs kamera perspektifinden görüyoruz. Fragmanda da görebileceğiniz gibi yepyeni oyundan aşina olduğumuz bazı sahnelerin yanı sıra Wood Side Apartment ve Brookhaven Hastanesi gibi yerleri ve Bubble Head Nurse, Lying Figure ve yaratıklarla yapılan çalışmaları da görmek mümkün. Manken. Aslında oyundaki ilk buluşumuz olan silah, aslına sadık kalınarak yapılmış gibi görünüyor. Arka planda yepyeni oyundan aşina olduğumuz Magdalene ve Promise müziklerinin yenilenmiş halini duyabiliyoruz.

Peki siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Hoşuna gitti mi? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Silent Hill 2 Konusu

Karısı Mary’yi ölümcül bir hastalıktan kaybeden James, üç yıl sonra ondan bir mektup alır. Mektupta Silent Hill kasabasındaki özel yerinde beklediği yazıyor. Olan bitene anlam veremeyen James kasabaya gider ve meşhur sis tabakasının altında yatan sırları araştırmaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu