Haber

Ticaret Bakanı ve TOBB Başkanı Çıldır’daki Sınır Kapılarında İncelemelerde Bulundu

Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Çıldır’a gelerek Aktaş Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, yeniden modernize edilen Türkgözü Sınır Kapısı’nın açılışını yapmak üzere Ardahan’a geldi. Açılış öncesinde Çıldır’a uğrayan Bakan Bolat ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na, Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek ve AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç da eşlik etti.

Bakan Bolat ve beraberindeki heyet, Çıldır’da Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek ve Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu tarafından karşılandı. Beraberindeki heyetle Çıldır Aktaş Kapısı’na giden Bakan Bolat, Aktaş Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu. Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek ve yetkililerden Aktaş sınır kapısındaki faaliyetler hakkında bilgi alan Bakan Bolat, daha sonra Türkgözü Sınır kapısının açılması için beraberindeki heyetle Çıldır’dan ayrıldı.

Çıldır ziyareti kapsamında Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek ve Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu tarafından Çıldır’a özdeş hediyeler takdim edildi. . – ARDAHAN

haber-nurhak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu