Haber

Trabzon’da arama kararı bulunan 7 kişi tutuklandı

Trabzon’da haklarında arama kararı çıkarılan 2’si hükümlü 7 kişi yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Arananlar Şube Müdürlüğü, Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Timleri Amirliği ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ağırlaştırılmış hapis ve arama kararı bulunanların yakalanması için çalışma yaptı.

Belirlenen adreslerde düzenlenen operasyonlarda, “Birden fazla kişi tarafından silahla yağmalamak, kullanmak üzere uyuşturucu ve uyarıcı madde satın almak, izinsiz bıçak ve diğer aletleri satmak, satın almak veya bulundurmak” suçundan 10 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılan milletvekili , “Şirket yöneticilerini ve kooperatif yöneticilerini dolandırmak” suçundan 4 yıl 17 ay hapis cezasına çarptırılan tüccar veya KGM yakalandı.

Ekipler, milletvekili “hırsızlık” suçundan, BC “mala zarar vermek ve kullanmak amacıyla uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak” suçlarından, M.Ş “tehdit” suçundan, HG “hakaret” suçundan ve İ.BK’dan aranıyordu. , “Kullanmak amacıyla uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak” suçundan aranıyordu.

Bu kişiler, emniyetteki işlemlerin ardından cezaevine teslim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu