Haber

Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Eşbaşkanı Lagodinsky’nin CHP Meclis Grubu Ziyareti

Türkiye – Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Sergey Lagodinsky ve beraberindeki heyet, CHP Meclis Grubu’nu ziyaret ederek Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin hayırlı olmasını diledi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Grup Başkanvekili Ünal Çeviköz heyete teşekkür etti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Grup Başkanvekili Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, depremler nedeniyle 6 Şubat’ta Türkiye’yi ziyaret eden Avrupa Parlamentosu Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamentosu Avrupa Parlamentosu Grup Yönetim Toplantı Salonu’nda Kahramanmaraş’ta. Kanat Eş Başkanı Sergey Lagodinsky ve beraberindeki heyet.

Lagodinsky, Türkiye’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.

Avrupa Parlamentosu heyetine ziyaretleri için teşekkür eden Özel, “Arkadaşlarımız şu anda depremzedelerle ya deprem bölgesinde ya da seçim bölgelerine naklediliyor. Bu nedenle birlikte çalıştığımız tüm meslektaşlarımızın selamlarını ve sizlerden duydukları memnuniyeti iletiyorum. burada bulunma.”

Özel, “Ayrıca Cumhurbaşkanımız randevu talebinizden çok memnun kaldı. Öğleden sonra programı müsaitti ancak Gaziantep uçuşunuz nedeniyle bir araya gelemedik. Kendisi de selam ve teşekkürlerini iletiyor.”

saraykoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu